Výpredaj prilieb SCHUBERTH a oblečenia Rukka >>

Motocestovatelské oblečenie Buse Highland a Open Road II

5766

Priatelia, kamaráti, ak hľadáte dobre vybavený motocestovatelský komplet motooblečenia na motorku za dobrú cenu, tak vám určite odporúčame modely od nemeckej značky Büse HIGHLAND a OPENROAD. Natočili sme pre vás videá o oboch obľúbených setoch, s ktorými máme veľmi dobrú skúsenosť.


Motoblečení Buse Highland
Prvým z osvedčených modelov motooblečenia od nemeckého výrobcu Büse je motocestovatelský set bunda a nohavice Highland. Je kvalitne odvetraný, má vetracie otvory na prsiach, na ramenách a na chrbte. Keď ich máte rozopnuté, tak vás vzduch naozaj ochladí. Bunda má veľa vreciek vrátane veľkého chrbtového vreca, časť z nich je aj nepremokavá.
Chrániče sú na kolenách, ramenách a lakťoch, chrbtový chránič je tiež súčasťou, na ohrozených miestach je set špeciálne vystužený. O pasívnu bezpečnosť sa stará množstvo reflexných prvkov. Bunda aj nohavice majú dve vyberateľné vložky. Jedna je vodeodolná s membránou Humax, takže vrchná vrstva bundy premokně, ale na telo sa voda nedostane. Odporúčame mať pri sebe aj pláštenku, pretože v daždi potom býva zima. Druhá vložka je teplá, ktorá sa dá v núdzi nosiť aj samostatne. Bundu máme až do 12 XL, mne je voľná aj 7 XL a to mám skoro 2 m a dosť veľké svaly na bruchu :)


Oblečenie na motorku Büse Open Road II
Dve základné otázky skoro každého zákazníka pri výbere motooblečenia sú, ako to vetrá a či zmoknú. Keď začneme tým vetraním, tak bunda Open Road II má sofistikovaný ventilačný systém. Má veľké panely na suchý zip s magnetom, ktoré sa celé dajú odklopiť. Vetracie zipsy sú potom aj na chrbte a rukávoch. Čo sa týka odolnosti voči vode, tak set má membránu Humax, ktorá je súčasťou teplé vyberateľné podšívky. To znamená, že vrchná vrstva oblečenia zmoknú, ale vnútorná nepremokavá bunda vodu zachytí. Takže vy budete v suchu. Odporúčame so sebou voziť vetrovku, ktorá vás ochráni pred chladom pri jazde v mokrej bunde, než uschne.
Set je plne vybavený chráničmi YF a reflexnými prvkami pre pasívnu bezpečnosť. Bunda má 10 veľmi praktických vreciek, z ktorých je časť nepremokavá. Ďalšie 4 sú v nohaviciach.

Obaja sety za tie peniaze ponúka naozaj veľa. Všeobecne sa značkou buse máme dobrú skúsenosť, môžeme ju len odporučiť, tak sa na ňu príďte pozrieť a vyskúšať.


Tak sa majte pekne a jazdite s rozumom!

Víťa Ryšavý & tím Geneze


© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz