Nový video seriál: Igor Brezovar o motocestovaní

05. 09. 2022 5081

Priatelia, kamaráti,

veľa z vás volalo po pokračovaní video rozhovorov s Igorom Brezovarom, tak sme sa dohovorili a vymysleli pár dlhších dielov, ktoré sú vždy na nejakú väčšiu tému. Ako zvyčajne je to veľmi zaujímavé, poučné, ale hlavne extrémne zábavné, tak mrknite :)

Ak Igora nepoznáte, tak je to cestovateľ, ktorý na motorke obišiel skoro celý svet. Je to skvelý rozprávač a jeden z protagonistov seriálu ČT Po jedné stopě, kedy sa vydal spolu s Martinom Písaříkom na moto do Afriky. Takže o cestovaní má naozaj čo povedať :)

1. diel: o začiatkoch na motorke

Na začiatok sme riešili, ako sa vôbec dostal k cestovaniu na motorke, kto ho inšpiroval, na akých motorkách začínal, kam najskôr vyrazil a prečo sa vybral pozrieť do Chánova.


2. diel: o cestovaní na motorke po Balkáne

Asi viete, že Igor pochádza pôvodne z Juhoslávie, dnešného Slovinska, a miluje miestnu krajinu, ľudí, hudbu, jedlo a kultúru vôbec a má toho o tom veľa čo povedať :) Zistite, prečo odporúča Balkán pre motokárov začiatočníkov, čo má na ňom najradšej, aká je najkrajšia miestna cesta, ako rieši, keď nechce na návšteve jesť a čo mu naopak môžete nachystať, keď príde k vám :)


3. diel: najsilnejšie zážitky z ciest

Igor prejazdil celý svet, strávil na cestách veľmi veľa času, videl množstvo vecí. A my chceme vedieť, čo sa mu kde najviac páčilo. Takže sme sa bavili o tom, kde je podľa neho najkrajšia príroda, aké má najradšej kuchyne a kde sú najsrdečnejší ľudia.


4. diel: bezpečnosť na cestách

Predposledný diel nášho rozprávania s Igorom venujeme obavám a nepríjemnostiam, ktoré cestovanie sprevádza, a ako sa s nimi vyrovnáva. Zistite, ako zabezpečuje motorku, či ho niekedy okradli, ako rieši defekty, koľkokrát na motorke spadol, či niekedy ľutoval, že začal cestovať a čoho sa bojí.


5. diel: s Martinom Písaříkom po jednej stope

Igor celý čas cestoval sám a zrazu sa vydal na cestu s parťákom, ktorého ešte navyše veľmi dlho nepoznal. A spolu so štábom a kamerami. V poslednom dieli riešime, prečo vlastne Martinovi ponúkol, nech sa k nemu pridá, akú Igor vybral prvú destináciu, čo mu na cestovaní so štábom najviac vadilo, kedy sa Martin ostrieľal, čo sa vďaka cestovaniu v skupine naučil a či majú v pláne ďalšie projekty .


Bonus

Ešte sme našli pár záberov zo zákulisia, nech vidíte, aká je nálada na natáčaní:)
© 2023 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz