Ako vybrať moto oblečenieVyberte si moto oblečenie

Ako vybrať moto oblečenie v kockeS tým správnym oblečením sa budete pri každej jazde na motorke cítiť skvele za každého počasia.


Z pohľadu bezpečnosti a ochrany pri páde je dobre padnúca kožená kombinéza s integrovanými chráničmi asi tým najlepším, čo si môžete obliecť. Pokiaľ ale na motorke viac cestujete alebo prechodne jazdíte len na kratšie cesty okolo komína, je koža pomerne nepohodlná. V daždi alebo v horúcom počasí je navyše aj veľmi nepríjemná. Vysúšať po daždi ju budete pár dní a v horúcom počasí je v koži ako vo fínskej saune.


V súčasnosti tak medzi motorkármi prevažuje záujem o textilné moto oblečenie, ktoré sa dnes vyrába zo špičkových materiálov a často má aj kvalitnú nepremokavú Gore-Texovú membránu. Takéto oblečenie vaše telo udrží v príjemnej kondícii za akéhokoľvek počasia - v zime vás zahreje a v lete zase príjemne vetrá.


Kvalitné oblečenie vám bude sedieť. Budete sa v ňom na motorke cítiť skvele aj pri svojich zastávkach a zážitok z jazdy si tak budete môcť vychutnávať naplno. Nebudete totiž stále musieť myslieť na to, že vás niekde niečo tlačí alebo na vás povieva. Mali by ste sa v ňom teda cítiť pohodlne a zároveň by vám nemalo byť voľné. Vďaka tomu budú chrániče na tých správnych miestach, keď ich náhodou budete potrebovať.


Moto oblečenie ideálne skúšajte priamo na motorke. U nás sa za zálohu môžete s akýmkoľvek oblečením či helmou ísť na pol hodiny prejsť a vyskúšať si, ako sa cítite priamo na svojej vlastnej motorke.Vyberte si moto oblečenie
© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz