Ako vybrať rukaviceVyberte si rukavice

Ako vybrať rukavice v kockeRukavice sú na motocykli absolútnou nutnosťou. Pri páde totiž každý človek brzdí automaticky rukami, takže rukavice sú väčšinou to prvé, čo to schytá namiesto vašej kože. Jazdiť bez rukavíc nie je žiadna sranda.


U rukavíc, rovnako ako u ostatného moto oblečenia, je veľmi dôležité vybrať správny strih a veľkosť - rukavice musia jednoducho perfektne sadnúť. Držíte nimi totiž po celú dobu riadidlá a nesmú vás tak tlačiť ani odierať. Rukavice si preto vyberajte aj podľa toho, na aký štýl jazdy a ročné obdobie ich potrebujete. Kožené bezprstové rukavice sa hodia na leto na chopper alebo skúter. Poriadne rukavice - z kombinácie kože a textilu a s nepremokavou membránou - vás zase ochránia po celý rok aj na dlhých cestách v prudkom daždi. Vďaka kvalitným materiálom budete tiež mať jazdu úplne pod kontrolou.


Ideálne si príďte rukavice vybrať do obchodu, kde si ich poriadne vyskúšate. Alebo si rukavice objednajte na e-shope, dajte ich na ruku a chvíľu v nich pobudnite. Keď vás budú niekde tlačiť už pri skúšaní, za jazdy vám to rozhodne príjemné nebude. A 4 alebo 5 hodín na cestách v rukaviciach, ktoré tlačia, to nie je žiadna sranda. Pri skúšaní rukavíc v predajni sa opäť neponáhľajte, oplatí sa vám vyberať aj dlhšie a skúsiť si s nimi držať aj riadidlá. Na predajniach vám veľmi radi s výberom tých pravých rukavíc poradíme.Šťastnú ruku pri výbere.


Vyberte si rukavice
© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz