Výpredaj prilieb SCHUBERTH a oblečenia Rukka >>

Príďte 16.7. na guláš do Genezy v Zlíne

3273

Priatelia, kamaráti,
v polovici júla 2023, presnejšie v nedeľu 16.7.2023, sme sa rozhodli, že sa Zlín stane hlavným mestom motorkárov! Pozývame vás k nám do Genezy na guláš! A neboli by sme to my, ak by sme vás pozvali LEN na guláš. V rámci celého dňa je pre vás pripravených aj niekoľko workshopov, testovanie produktov, návšteva predajne a jedno prekvapenie, ktoré si necháme zatiaľ pre seba.


Celá akcia sa bude konať na parkovisku pred predajňou Geneze v Zlíne na Přílukách a bude prebiehať od 9 do 18 hodín. Konať sa bude za každého počasia ;)


Na čo sa môžete tešiť

Najväčším lákadlom bude bezpochyby luxusný gulášik, ktorý bude pre všetkých registrovaných účastníkov akcie ZADARMO. Pre účastníkov bude pripravené posedenie pred našou predajňou a nebojte sa, priestoru bude viac ako dosť. Máme dohodnuté všetky 3 parkovacie plochy okolo Geneze, aby ste sa všetci pohodlne zmestili.

Po celý deň bude možné testovať prilby SCHUBERTH proti zloženiu zálohy vo výške 100 % ceny helmy. A samozrejme budete mať možnosť celý deň u nás nakupovať. Predajňa v Zlíne bude otvorená!


Súčasťou akcie budú tri workshopy, prvý povedie Ruda Fráňa a bude zameraný na pneumatiky. Dozviete sa tipy na údržbu, skladovanie, ako správne fúkať, kedy meniť a tak ďalej. Druhý workshop pre vás povedie Zorka Horká a dozviete sa v ňom všetko o japonskej airbagovej veste Hit-Air. V rámci tretieho workshopu sme si pre vás pripravili v spolupráci s PSÍ Hubík testovanie nafúknutia airbagovej vesty Alpinestars na vlastnej koži.


A samozrejme nesmieme zabudnúť na prekvapenie, ktoré sa dozviete týždeň pred začiatkom akcie na našich sociálnych sieťach.


Registrácia na akciu


Na akciu „Guláš v Geneze “ sa môžete registrovať pomocou formulára pod týmto odkazom https://bit.ly/gulas-v-genéze-zlín. Akcia je kvôli priestoru plánovaná pre maximálne 100 účastníkov. Pokiaľ sa po registrácii z nejakého dôvodu rozhodnete akcie nezúčastniť, dajte nám prosím vedieť na e-mail geneze@geneze.cz.
Registrovať na akciu sa môžete do 14.7.2023.


Takže ešte raz, zapíšte si do kalendárov dátum 16. júla 2023, kedy sa koná akcia Guláš v Genezi, registruje sa cez odkaz vyššie a dorazte za nami do Zlína na skvelý guláš, debatovanie a množstvo zaujímavých informácií.

Budeme sa na vás tešiť!
Víťa Ryšavý & tím Geneze.

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz