"Na začiatku som chcel len pár topánok.
A tak to všetko začalo ... "

Ahoj, sme Geneze

a už viac ako desať rokov sa vám snažíme čo najviac spríjemňovať jazdu na motorke. Preto pre vás vyberáme len to najlepšie oblečenie a vybavenie značiek ako sú RUKKA, Schuberth, Daytona, Modeka, Johnny Bulls alebo Mayura. Ale nezabúdame na vás ani keď sa vaša jazda skomplikuje - napríklad o kompletný servis prilieb Schuberth sa vám postarajú naši preškolení odborníci. A na naše predajne sa môžete prísť nielen poradiť, ale tiež sa len tak porozprávať u dobrej kávy. Napríklad o tom, čo ste na svojich cestách videli a zažili.

Prečo nakupovať u nás

Na jednom mieste vás motorkársky oblečieme od hlavy až k päte. Ide nám o to, aby ste sa na motorke cítili skutočne dobre a mohli si tak jazdu užívať naplno. Na predajniach v Prahe a v Zlíne vám vždy radi a ochotne poradíme. Nebojte sa k nám prísť a spýtať sa na čokoľvek motorkárskeho, aj ak ste úplní začiatočníci. A aj tu na e-shope môžete zistiť, ako si rôzne moto vybavenie správne vybrať. Všetko máme skladom, takže všetko, čo si na našom e-shope zaobstaráte, vám už za pár dní môže na motorke robiť radosť.

Tým Geneze

Vítězslav Ryšavý

konateľ firmy

Otec zakladateľ firmy Geneze vedie spoločnosť s pokojom a pokorou už od roku 1997. Okrem kancelárie ho môžete stretnúť aj na jeho cestovné Yamahe FJR.

Markéta Kamenářová

Konateľka firmy

Pani Kamenářová riadi každodenné chod firmy tak, aby všetko klapalo ako má a Geneze pre vás robila to najlepšie. Je na nás pekne prísna ....

Gabriela Ryšavá

E-shop a marketing

Gabriela má na starosti, aby e-shop a marketing išli ako dobre nastavený motocykel. A tiež sa stará o to, aby na sociálnych sieťach Geneze bolo živo (a hravo)

Antonín Žák

Servis prilieb a komunikácií Schuberth

V Magdeburgu pravidelne preškoľovaní šéfmechanik Tonda Žák je bezpochyby najlepším Schuberth mechanikom v strednej Európe. V prípade potreby bude vaša prilba v tých najlepších rukách.

Hana Stiborová

Vedúca predajne Geneze

Na Hanku sa môžete tešiť pri návšteve predajne Geneze v Zlíne. So všetkým vám rada poradí a ako sama hovorí: "Najväčšiu radosť je, keď sa nám vracia spokojný zákazník."

Jana Srovnalová

Zákazníci a veľkoobchod

Jana v Geneze zaisťuje všetku komunikáciu s vami, našimi zákazníkmi. Obracajte sa na ňu s dôverou - ten milý a priateľský hlas v telefóne patrí väčšinou jej.

Vy

Náš zákazník

Bez vás by to nešlo. Ste totiž motor pre všetko, čo pre vás robíme. Ak budete mať želanie, čo by ste na Genezi zlepšili, napíšte nám.© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz