Výpredaj prilieb SCHUBERTH a oblečenia Rukka >>

Najzaujímavejšie Motoplky roku 2022

1715

Přátelé, kamarádi,

váš neustále rastúci záujem o náš seriál Motoplky nás neuvěřitelně teší. Jen videa vydaná v roce 2022 jste sledovali neskutečných 200 000 hodin! Spadla nám brada, keď sme tuhle štatistiku videli. K tomu nás ešte posloucháte jako podcast, takže celkové čísla sú naozaj neskutočné.

A se motosezona 2023 nezadržiteľne blíži, ale nejaký čas do jej startu predsa jen zbývá, protože jsme pro vás výber tých najzaujímavejších diel vydaných v roce 2022.


Tak sa pohodlne usaďte, uvarte si dobrú kávu a užite si sledovanie našich tipov, pokiaľ vám niektoré diely utekly.


A tu je slibovaný výběr těch nejlepších Motoplků za rok 2022:


Ondra Synek

Loni sa nám podarilo pre Motoplky vyzpovídat i olympionika, Ondra Synek má za sebou dlouhou a úspešnou prácou vo veslovaní, čo sme v rozhovore taky nakousli. Podelil sa o to, prečo veslaři při tréninku trpí, jak se vůbec trénuje a jestli nás dá sportem uživit. Ale ani na motorky sme nezapomněli, nebojte.


Filip Salač

Rozhovory se pretekári na motorke patria medzi naše najsledovanejšie. Filip Salač je sice opravdu mladý, ale už toho má veľa za sebou. Zeptali sme sa na jeho začiatky na motorke a jak se k závodění dostal, ale nakousli sme taky, jak sa k takému športu dáva dokopy škola. A samozrejme nemohlo chýbať ani zhodnotenie sezóny.


Pepa Sršeň

Pepa Sršeň je osobnosť, ktorú snáď ani nemusíme predstavovať. Niekoľko záznamov v Guinessovej knihe rekordov, je súčasťou programu Motosalon, kde hodnotí motorky, a ešte sa venuje výuke vo vlastnej motoškole. V rozhovore sme sa bavili o tom, jak sa z neho stal streetfighter, prečo robil exhibice i jak začal s motoškolou. Samozrejme sme sa dostali aj na načítanie Motosalonu a ďalším zaujímavým témam. Pepa si servítky rozhodne nebral.


© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz