Výpredaj prilieb SCHUBERTH a oblečenia Rukka >>

Nový set oblečenia RUKKA Offlane vám prinesie radosť, komfort a bezpečie

8095


Priatelia, kamaráti, v dnešnom videu vám predstavíme nový naozaj užitočný a pekný cestovateľský set od RUKKA. RUKKA Offlane je vylepšený nástupca bestselleru Roughroad. Vďaka ešte prepracovanejšiemu vetraniu, membráne Gore-Tex a odolné cordury budete v pohodlí a chránení, nech pôjdete kamkoľvek. Ideálne oblečenie na jar, leto a začiatok jesene. Ani chlad, ani vietor a dážď vás nezaskočí. Myslím si, že vám prinesie radosť, komfort a bezpečie, čo sú priority, ktoré u nás v Genezi máme. RUKKA naviac poskytuje na bundu a nohavice 5 rokov záruku. Príďte sa na bundu a nohavice RUKKA OFFLANE pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne a vyskúšať si ich. Keď si tento set zaobstaráte, tak budete maximálne spokojní.


Bunda na motorku RUKKA OFFLANE

Hlavným materiálom je high-tech Cordura 500, čo je špičkový textilný materiál odolný oderu i pretrhnutiu.
Membrána Gore-Tex PRO je 100% nepremokavá, odolná vetru a priedušná. Je vo vnútornej vložke, takže ju pokojne môžete nosiť ako samostatnú bundu v kempe alebo na výlete. Tá má navyše aj termoregulačnú schopnosť vďaka materiálu Outlast.


Keď bude naopak horúco, tak si vložku vyberiete, rozopnete vetranie a vzduch nimi pôjde priamo dovnútra do bundy, takže vás rýchlo ochladí. Vetranie je naozaj prepracované, vetracie otvory sú na ramenách, na hrudi, na bokoch, na chrbte, na bruchu a pod pažami.

Príjemný golier z mäkkého neoprénu a s elastickým Gore-texom vám nikto neukradne a ani ho nestratíte, pretože je k bunde pevne prichytený. Ale ľahko ho schováte do špeciálnej kapsy na krku, keď ho nebudete potrebovať.

Čo sa týka pohodlia, to je zaistené vďaka skvele padnúcemu strihu celej bundy, ktorá má navyše aj elastické panely. K ešte lepšiemu pocitu si samozrejme môžete upraviť šírku rukávov pomocou kovových cvokov alebo bundu pritiahnu v páse pásikom na suchý zips.


Offlane má celkom 9 vreciek, dve vo vnútornej vložke a predné vrecko na bunde sú nepremokavé.
Bundu si môžete zopnúť s nohavicami dlhým zipsom po obvode nohavíc a bundy a zaistiť si, že vám určite nebude ťahať na chrbát. Poistkou je potom aj popruh, ktorý pretiahnete rozkrokom a pripevníte vpredu na bunde.


Patentované certifikované chrániče RUKKA D30 Air sú veľmi pohodlné, ľahké a vaším teplom sa parádne prispôsobí telu, pretože sú úplne mäkké. To sa ale dramaticky zmení v prípade nárazu, kedy sa molekuly v chráničoch okamžite preskupí, stvrdnú na kameň a rozloží energiu nárazu na väčšiu plochu a tým vás ochráni. Následne ihneď zmäknú do pôvodného stavu. Ak budete chcieť, tak si môžete ešte dokúpiť chránič hrudi.


Nohavice na motorku RUKKA Offlane

Hlavným materiálom je high-tech Cordura 500, čo je špičkový textilný materiál odolný oderu i pretrhnutiu.
Membrána Gore-Tex PRO je 100% nepremokavá, odolná vetru a priedušná. Je vo vyberateľné vnútornej vložke, ktorá má navyše aj termoregulačné schopnosť vďaka materiálu Outlast.

V sede nohavíc je aplikovaný špeciálny systém AirCushion, ktorý pomáha udržiavať príjemnú teplotu tela a znižuje kondenzácii pár.

O skladovacie miesto sa báť nemusíte, nohavice majú spolu 3 vrecká, z toho sú 2 nepremokavé.
Čo sa týka pohodlia, to je zaistené vďaka skvele padnúcemu strihu a elastickým panelom.


Chrániče RUKKA D30 Air sú ľahké, mäkké a pohodlné. Stvrdnú až v prípade nehody, kedy rozloží energiu nárazu na väčšiu plochu. Spĺňajú najvyššie a najnovšie certifikačnej štandardy.


Druhá farba na rok 2020 - tmavý motocestovatelský set RUKKA OfflanePríďte sa na bundu a nohavice RUKKA OFFLANE pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne a vyskúšať si ich


Tak sa majte pekne a jazdite s rozumom!
Víťa Ryšavý & tím Geneze

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz