Príďte si 1.10. pozrieť novú kolekciu Rukka a na obed >>

Vianočné darčeky pre motorkárov

24. 11. 2022 2086

Priatelia, kamaráti,
Vianoce sa zase nezadržateľne blížia! Ak neviete, čo by ste si mali od Ježiška priať, alebo naopak netušíte, čím urobiť radosť svojmu motorkárovi, tak tu pre vás máme zopár tipov:

1) Mäkké darčeky sú pod stromček základ. Luxusná bunda od fínskej značky Rukka určite nikoho nesklame, navyše sa dá kúpiť aj do páru a potom môžete spolu chodiť ako štýlové dvojčatá. Skvele pristanú a sú naozaj veľmi príjemné, nie je náhoda, že v nich chodí celá Geneze :)

2) Termobielizeň sa hodí vždy. Je skvelá nielen na motorku, ale hodí sa aj na iné športy, na bicykel, na lyžovanie... Rukka Outlast je naša najpredávanejšia, je extrémne príjemná na dotyk, rýchlo schne a vie vyrovnávať teplotu. Tiež ju vyvinuli v NASA :) Máme ju vo variante s krátkym, dlhým rukávom, pre pánov aj pre dámy.


3) Knižky sú pod stromček samozrejme tiež klasický darček, potešia skoro každého. Motorkárovi určite urobí radosť luxusný atlas Európy, cestopis alebo napríklad moto sprievodca po Česku. Ale nechýba ani motorkársky román alebo reportáže z prostredia Hell's Angels.

4) Novšie máme aj skvelý tip pre fanúšikov značky SCHUBERTH. Tričko, šatka a kukla sú dohromady perfektný balíček pre každého majiteľa tejto prilby.

5) Čo by to bolo za Vianoce bez ponožiek? Minuloročný vianočný bestseller boli výrazné vysoké ponožky od českej firmy PSÍ, ale aj vyhlásená nemecká Daytona má svoju kolekciu. Sú funkčné, antibakteriálne a špeciálne prispôsobené pre motorkárov.

6) Každý motorkár má prilbu, ale ruku na srdce, ako často sa jej dostáva opatery? Obzvlášť vnútornej časťi? Skúste si zaobstarať špeciálne prípravky na čistenie, určite to helme iba prospeje.

7) Ak máte doma fanúšika našich Motoplkov, tak potom máte postarané. Káva pri rozhovoroch chutí najlepšie zo špeciálneho značkového hrnčeka, hodí sa určite aj nálepka.

8) Ak si naozaj neviete rady, tak radi pomôžeme s výberom, či už cez telefón, chat alebo priamo v predajni v Prahe a v Zlíne, alebo vám odporúčame poukážku. Posielame ju poštou, takže nemusíte riešiť tlač, je na tvrdom papieri a vyzerá pekne :)


© 2023 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz