Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Interkom SENA 50S

Dostupnosť produktu
Skladom na e-shope
Predajňa Praha Predajňa Zlín
364,00 €
 
Tovar môžete ľahko vymeniť, či vrátiť do 14 dní :) Volajte: +420 737 539 035

Interkom SENA 50S


Nová generácia interkomov SENA 50S využíva najpokročilejšiu komunikačnú technológiu Mesh 2.0 s možnosťou vytvorenia otvorenej siete s viacerými kanálmi.

Podrobný popis


Interkom disponuje nízkoprofilovým robustným dizajnom s intuitívnym ovládaním Jog Dial a podporou hlasových asistentov Google a Siri. Nechýbajú ani prepracované HD reproduktory do prilby s vylepšeným zvukovým výstupom a o 30% rýchlejšie nabíjanie batérie prostredníctvom Wi-Fi adaptéra.

Kľúčové vlastnosti interkomu na prilbu SENA 50S
• Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0
• Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0
• Advanced Noise Control s automatickým zosilnením pri zvýšenom okolitom hluku
• Dosah signálu na vzdialenosť až 8 km
• Kvalitné HD slúchadlá do prilby
• Streamovanie hudby a počúvanie FM rádia
• Podpora ovládania hlasových asistentov Google a Siri
• Funkcia handsfree
• 9 hodín komunikácie cez Mesh alebo 14 hodín cez Bluetooth na jedno nabitie
• WiFi adaptér s funkciou dobíjania a aktualizácie firmware
• Pohodlné ovládanie kolieskom Jog Dial
• Oproti modelu 50R má robustnejší dizajn, ktorý skrýva ľahko navýšenú kapacitu batérie, plus má klasický držiak na prilbu vďaka ktorému ho môžete skladať a nasadzovať  podľa ľubovôle

Spojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Inovatívne komunikačné technológie Mesh 2.0 zaistia stabilné interkomové pripojenie vďaka inteligentnému riadeniu so smerovaním do adaptívnej a autonómnej komunikačnej siete. Nová technológia prenesie o 80% viac dát, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka rýchlemu a optimalizovanému prenosu signálu je zaistená kvalitná komunikácia so spolujazdcami v reálnom čase.

Interkom na prilbu SENA 50S ponúka 3 módy komunikácie
- Súkromný mód (Group Mesh) vytvorí súkromnú skupinu až 24 účastníkov na vzdialenosť až 8 km. Do privátnej skupiny musíte byť pozvaní, čím je zaistené súkromie a väčšia kontrola nad komunikáciou.
- Verejný mód (Multichannel Open Mesh) umožňuje komunikovať s každým účastníkom v dosahu až 8 km. Ako prvý na trhu SENA 50S (a príbuzný model 50R) ponúka vytvorenie až 9 komunikačných kanálov.
- Štandardný režim Bluetooth zaistí vzájomnú komunikáciu 2-4 účastníkov, ktorí nemusia využívať headset s Mesh technológiou.

HD slúchadlá pre úplne nový zážitok z počúvania
Inovované HD reproduktory sú optimalizované pre maximálny komfort a pôsobivý zvukový výkon. Vďaka skosenému zúženiu sa ľahko zmestia do vreciek reproduktorov prilby. Oproti predchádzajúcej verzii došlo u SENA 50S k zvýšeniu hlasitosti, zvýrazneniu basov a 60% zlepšeniu čistoty zvuku, aby bola dosiahnutá špičková reprodukcia.

SENA 50S s podporou hlasového ovládania
Interkom SENA 50S môžete ovládať prostredníctvom hlasových príkazov v 8 jazykoch, ktoré vám uľahčia ovládanie vybraných funkcií, vrátane zadávania Open Mesh alebo prijatia telefonického hovoru. Pre efektívnejšie cestovanie je interkom novšie vybavený podporou hlasových asistentov Google a Siri, vďaka čomu získate ľahký prístup k informáciám o počasí, navigácii k najbližším objektom záujmu či intuitívne ovládanie prehrávača hudby iba s využitím vášho hlasu.

Wi-Fi adaptér s funkciou rýchleho nabíjania
Pripojením adaptéra získate za bežných 20 minút 3,5 hodiny prevádzky v režime Mesh Intercom alebo 6 hodín v režime Bluetooth. Plné nabitie batérie zaberie necelú hodinu a zaistí 9 hodín Mesh komunikácie alebo 14 hodín Bluetooth komunikácie. Wi-Fi adaptér okrem dobíjania zaistí automatickú aktualizáciu firmwaru zariadenia prostredníctvom bezdrôtovej siete.

Spárovanie s mobilnou aplikáciou SENA 50 Utility
Prepojte intekom SENA 50S s vašim mobilným telefónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie a stiahnite si mobilnú aplikáciu SENA 50 Utility, ktorá umožní diaľkovo ovládať párovanie a pripojenie interkomu, konfigurovať nastavenia kanálov pre Open Mesh, alebo vytvoriť súkromnú skupinu v Group Mesh. Nechýbajú ani funkcie na nastavenie predvolieb ekvalizéra pre kvalitnejší zvukový zážitok.

Tovar odosielame zvyčajne do 2 pracovných dní, ale väčšinou to zvládneme oveľa rýchlejšie. Vybrať si môžete hneď niekoľko spôsobov dopravy:

1. Slovenská pošta - balík do ruky
2. Slovenská pošta - balík na poštu
3. Prepravná spoločnosť PPL
4. Výdajné miesta PPL Parcelshop
5. Osobný odber na predajni v Zlíne
6. Osobný odber na predajni v Prahe

Pre úhradu svojej objednávky môžete zvoliť jednu z nasledujúcich možností:

1. Dobierkou
2. Bankovým prevodom na účet
3. Platobnou kartou

Niečo nesedí? Buďte v pohode. Na výmenu, či vrátenie tovaru, v pôvodnom neopotrebované stave, máte 14 dní. Nemusíte nám nič vysvetľovať a my vám bez otázok vrátime peniaze.

Zaujímajú vás podrobnosti o tomto výrobku? Napíšte nám na geneze@geneze.cz . Alebo nám zavolajte na +420 737 539 035 .
Jednoduchá výmena a vrátenie tovaru
Niečo nesedí? Tovar môžete ľahko vymeniť, či vrátiť do 14 dní
Potrebujete poradiť?
+420 737 539 035

Po–Pi (9–17 hod.)
So (9–12 hod.)
Príďte si to vyskúšať osobne
Navštívte našu predajňu v Prahe
alebo predajňu v Zlíne.
Zistite, ako vybrať
Helmu , Moto oblečenie ,
Rukavice , Obuv


Interkom SENA 50S

364,00 €
 


© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz