Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Legenda pokračuje - predstavujeme novú vyklápačku SCHUBERTH C5

3535

Priatelia, kamaráti,

konečne sme sa dočkali, prichádza nová generácia vyklápačiek SCHUBERTH!

Môžete sa tešiť na vyklápaciu helmu SCHUBERTH C5, ktorá ako prvá spĺňa novú homologizáciu ECE-R 22.06, a to pre jazdenie na moto v zatvorenom aj otvorenom variante P/J.

Kombinuje v sebe špičkovú ochranu, skvelú aerodynamiku s aeroakustikou a subtílny dizajn, čím nadväzuje na to najlepšie z legendárneho radu C - C1, C2, C3 a C4. Pocit komfortu ale posúva ešte oveľa ďalej vďaka exkluzívnemu konceptu bezšvíkových výsteliek INDIVIDUAL.Nová éra vyklápacich prílb

Helma SCHUBERTH C5 predstavuje úplne novú éru vyklápačiek, je to výsledok viac ako 20 000 hodín vývoja a testovania 2 000 prílb v laboratóriu simulujúcom vplyvy vetra a počasia. K tomu ešte vyše 400 hodín jázd priamo v teréne na nemeckých cestách.

História vyklápačiek na motorku SCHUBERTH začala pred viac ako 20 rokmi s helmou CONCEPT. Odvtedy sa aj riadi filozofiou nekonečnej evolúcie, vďaka ktorej bol SCHUBERTH schopný už niekoľkokrát posunúť hranice toho, čo znamená špičková prilba. Výsledkom je tentoraz to, že C5 je ľahšia, ale pritom bezpečnejšia s agresívnym moderným dizajnom, ktorý zostáva pri jazde extrémne tichý.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pre SCHUBERTH je samozrejme hlavným kritériom ochrana. C5 je ich prvá prilba, ktorá má najnovšiu homologizáciu ECE-R 22.06 pre jazdenie na moto so zavretou aj otvorenou bradou P/J. Škrupina je novšie zmes skleneného vlákna DFP spolu s Carbonom, vďaka ktorému má ešte lepšiu schopnosť pohlcovať nárazy a navyše je ľahšia.
Rovnako ako všetky ostatné prilby SCHUBERTH má aj C5 Anti-Roll-Off-System, novšie s príjemnejšou pozíciou bradového pásika pre ešte lepší pocit.Skvelá aeroakustika a aerodynamika

Vynikajúca aeroakustika bola už od prvých vyklápacich prílb CONCEPT jedným z poznávacich znamení helmy SCHUBERTH. Počas vývoja C5 strávili odborníci viac ako 200 hodín vo vlastnom továrenskom veternom tuneli a vylepšovali dizajn škrupiny. Vďaka týmto podrobným štúdiám spolu s úplne novým konceptom krčného goliera, ktorý perfektne utesňuje spodnú časť helmy, sa podarilo dosiahnuť C5 skvelý výsledok v teste hlučnosti - 85 Dba v 100 km/h na naháči.


Nový systém vetrania

Odvetranie C5 úplne mení pravidlá hry v oblasti vyklápačiek, optimálna termoregulácia zaisťuje nedostihnuteľný pocit pohodlia. SCHUBERTH C5 má novšie dvojitú ventiláciu na brade, súčasťou ktorej je vyberateľný a prateľný filter, manipulácia a prispôsobenie prítoku vzduchu podľa potreby je navyše naozaj jednoduché. Systém dopĺňa ešte nový spojler v zadnej časti prilby s odvodom vzduchu a odkrytými kanálikmi v EPS škrupine.


Koncept SCHUBERTH INDIVIDUAL

Štandardná hlavová výstelka bola vyvinutá pre maximálny komfort pre všetkých našich zákazníkov, ale niektorí s nezvyknutým tvarom hlavy museli robiť kompromisy. Pre SCHUBERTH ale nie sú kompromisy cestou, ktorou chcú ísť, takže predstavujú úplne nový koncept SCHUBERTH INDIVIDUAL. Je to špecifický program, ktorý umožňuje prispôsobiť vnútorné podušky podľa potreby vďaka rôznym hrúbkam pre bočné, zadné a lícne vypchávky vo veľkostiach M/L/XL.

Interkom s technológiou Mesh 2.0

Komunikácia SC2 je extrémne jednoduchá na inštaláciu, nastavenie aj používanie. Stačí zapojiť mikrofón, zložiť krytky vzadu na helme, zacvaknúť hlavnú jednotku, zapnúť a môžete vyraziť. Najnovšie HD reproduktory od Seny a tri antény pre FM rádio, Bluetooth a Mesh interkom sú už súčasťou prilby. Technológia Mesh 2.0 prepisuje definíciu toho, čo znamená komunikačná sieť, môžete totiž spojiť doslova nekonečné množstvo účastníkov. Okrem toho SC2 ponúka možnosť používať digitálnych asistentov, reguláciu okolitého hluku a skvelý dosah.Pamäťová funkcia plexi/priezoru

Sú to aj drobné detaily, ktoré robia rozdiel medzi obyčajnou helmou a prilbou SCHUBERTH. C5 si z osvedčenej vyklápačky E1 prevzala koncept pamäte, kedy priezor zostáva v stále rovnakej polohe. Bez ohľadu na to, či je bradová časť práve otvorená alebo zatvorená.


Jednofarebné varianty vychádzajú na 626 €, viacfarebné dizajny zaobstaráte za 737 €. Dostupná bude v novej sezóne, ak chcete byť prvý, kto sa o nich dozvie, tak nás nezabudnite sledovať, či už na Facebooku alebo na Youtube!

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz