Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Mesh headset Sena 50C so 4K kamerou

Dostupnosť produktu
Skladom na e-shope
Predajňa Praha Predajňa Zlín
573,00 €
 
Tovar môžete ľahko vymeniť, či vrátiť do 14 dní :) Volajte: +420 737 539 035

Mesh headset Sena 50C so 4K kamerou


Špičkový rad 50 spoločnosti Sena je rozšírený o dlho očakávaný model 50C vybavený kamerou.

Kľúčové vlastnosti headsetu 50C
• Prémiový zvuk od Harman Kardon obsahujúci tak reproduktory ako aj mikrofón
• Integrované interkomové systémy Mesh a Bluetooth
• Prístup k digitálnemu asistentovi aktivovanému hlasom ("Hey Google"/"Hey Siri")
• Hlasové príkazy v 8 jazykoch


4K video na dosah ruky pri každej jazde
Model 50C je vybavený integrovanou kamerou, ktorá je pripravená zachytiť každý okamih vašej jazdy. Môžete natáčať video v rozlíšení 4K pri 30 snímkach za sekundu alebo robiť 12Mpx fotografie v režime statických snímok, sekvenčného snímania alebo časozberného snímania. Pri natáčaní v rozlíšení 1080p ponúka 50C elektronickú stabilizáciu obrazu pri 60 a 30 snímkach za sekundu. Tlačidlo kamery umožňuje jednoduché nahrávanie jedným dotykom, zatiaľ čo hlasové pokyny vás informujú o priebehu natáčania. Vďaka funkcii Video Tagging môžete ukladať dôležité udalosti z nepretržitej slučky záznamu videa a okamžite vytvárať zaujímavosti. Čo sa týka úložiska, kamera 50C prijíma karty MicroSD s kapacitou až 128 GB.

Prvotriedna kvalita zvuku
Model 50C ponúka bezprecedentný zvukový zážitok vďaka technológii SOUND BY Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytovali prvotriedny zvuk vo vnútri vašej motocyklovej prilby. Úplne nový mikrofón, ktorý obsahuje novšie navrhnutý snímač, ponúka robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy. Kombinácia týchto prvotriednych zvukových prvkov SOUND BY Harman Kardon pomáha povýšiť model 50C na špičkový audio/video nástroj pre všetkých jazdcov.

Bluetooth a Mesh interkom = spojenie s akýmkoľvek headsetom
Model 50C ponúka obe platformy Mesh a Bluetooth Intercom, ktoré používateľom umožňujú prepojenie s akoukoľvek náhlavnou súpravou Sena. Interkom Mesh poskytuje robustné, spoľahlivé pripojenie a flexibilné smerovanie správ interkomu s významnými vylepšeniami algoritmu Mesh spoločnosti Sena. Mesh ponúka bezprecedentnú kvalitu zvuku interkomu a obsahuje dve nastavenia Mesh, viackanálový otvorený Mesh Intercom a skupinový Mesh Intercom .

Viackanálový otvorený interkom Mesh (Open Mesh) obsahuje prvý kanálový systém Mesh Intercom v odbore. Rovnako ako štandardné ručné alebo CB vysielačky umožňuje Mesh používateľom prepínať medzi deviatimi rôznymi kanálmi pri prevádzke v režime Open Mesh. Open Mesh sa môže pochváliť pripojením k interkomovej sieti Mesh stlačením jediného tlačidla. Open Mesh podporuje takmer neobmedzený počet užívateľov v dosahu až 8 km (min. 6 jazdcov v intervale 1,6 km). Pre súkromnú skupinovú konverzáciu môžu používatelia 50C používať režim Group Mesh Intercom. Funkcia Group Mesh podporuje súkromnú skupinu až 24 účastníkov a má rovnaký dosah ako funkcia Open Mesh.

Tradičný štvorsmerný režim Bluetooth Intercom je tiež možnosťou pre pripojenie zariadenia 50C k ostatným používateľom so zariadením Sena Bluetooth v dosahu 1,6 km. Pri pripojení iba k jednej ďalšej náhlavnej súprave Bluetooth Sena budú mať používatelia 50C k dispozícii interkom v HD kvalite. Okrem toho sa môžu používatelia spárovať s užívateľmi Sena Bluetooth Intercom a "premostiť" ich do interkomovej konverzácie Mesh 2.0.

Intuitívne hlasové ovládanie umožňuje viac sa sústrediť na cestu
Hlasové povely umožňujú jazdcom hovoriť priamo na 50C a pritom mať ruky bezpečne na riadidlách. Prevezmite kontrolu nad funkciami 50C, ako je zdvihnutie telefónu alebo spustenie relácie Group Mesh. Zariadenie 50C podporuje hlasové príkazy v 8 jazykoch, vrátane angličtiny, francúzštiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, čínštiny, japončiny a ruštiny. Prístup k digitálnemu asistentovi umožňuje zariadeniu 50C pripojiť sa k službám Google Assistant a Apple Siri pomocou jednoduchého hlasového príkazu, ktorý vám umožní využívať funkcie vášho smartfónu, vrátane navigácie GPS, prehrávania hudby, hlasového vytáčania a ďalších funkcií. Stačí sa len opýtať: „Hey Siri“ alebo „Hey Google“ Nudí vás už dlhé cestovanie? "Hej Siri, pusť mi podcast."

Ovládajte headset s pomocou aplikácie SENA Motorcycles App a Camera App
Nová aplikácia Sena Motorcycles App poskytuje používateľom možnosť vizuálnej konfigurácie nastavenia zariadenia 50C. Stiahnite si aplikáciu a prispôsobte si rôzne nastavenia a funkcie zariadenia 50C, vrátane správy nastavenia kanálov pre Open Mesh na diaľku alebo nastavenia súkromnej skupiny pre Group Mesh. Pomocou aplikácie Sena Camera App si používatelia môžu prezrieť a stiahnuť záznam zhotovený na zariadení 50C priamo do svojho smartfónu prostredníctvom vstavanej Wi-Fi. Aplikácia Camera App tiež umožňuje jemne doladiť nastavenie kamery, napríklad režim a rozlíšenie záznamu videa, zosilnenie mikrofónu videa a nahrávanie zvuku z reproduktora. Pre stiahnutie aplikácie Sena Motorcycles App a aplikácie Sena Camera App zamierte do obchodu App Store alebo Google Play.

Tovar odosielame zvyčajne do 2 pracovných dní, ale väčšinou to zvládneme oveľa rýchlejšie. Vybrať si môžete hneď niekoľko spôsobov dopravy:

1. Slovenská pošta - balík do ruky
2. Slovenská pošta - balík na poštu
3. Prepravná spoločnosť PPL
4. Výdajné miesta PPL Parcelshop
5. Osobný odber na predajni v Zlíne
6. Osobný odber na predajni v Prahe

Pre úhradu svojej objednávky môžete zvoliť jednu z nasledujúcich možností:

1. Dobierkou
2. Bankovým prevodom na účet
3. Platobnou kartou

Niečo nesedí? Buďte v pohode. Na výmenu, či vrátenie tovaru, v pôvodnom neopotrebované stave, máte 14 dní. Nemusíte nám nič vysvetľovať a my vám bez otázok vrátime peniaze.

Zaujímajú vás podrobnosti o tomto výrobku? Napíšte nám na geneze@geneze.cz . Alebo nám zavolajte na +420 737 539 035 .
Jednoduchá výmena a vrátenie tovaru
Niečo nesedí? Tovar môžete ľahko vymeniť, či vrátiť do 14 dní
Potrebujete poradiť?
+420 737 539 035

Po–Pi (9–17 hod.)
So (9–12 hod.)
Príďte si to vyskúšať osobne
Navštívte našu predajňu v Prahe
alebo predajňu v Zlíne.
Zistite, ako vybrať
Helmu , Moto oblečenie ,
Rukavice , Obuv


Mesh headset Sena 50C so 4K kamerou

573,00 €
 


© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz