Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Motooblečenie - Ako prežiť tridsaťstupňovej horúčavy na motorke? Cestujte bezpečne a v pohode

19145Priatelia, ako každý rok je to znova tu. Horka udrela a my, zodpovední motorkári to pociťujeme zvlášť intenzívne. Nechceme jazdiť v šortkách a tričku a v bežnom motooblečeniu je nám fakt nepríjemne. U nás v Geneze odpovedáme dennodenne na otázky, čo si obliecť v tak veľkom teple. Preto sme sa rozhodli natočiť krátke video o tom, aké motooblečenie by ste si mohli zvoliť, aby ste mohli cestovať v relatívnej teplotnej pohode a neboli cítiť na stovky metrov ďaleko.Heuréka Overené zákazníkmi "Dobrý deň, bunda RUKKA Airman, ktorú som u vás zakúpil je v poriadku. Som s ňou spokojný a aj keď je to prvý výrobok od tejto firmy čo som si kúpil, určite nebude posledný. Predajňu Geneze som navštívil prvýkrát" až " pred dvoma rokmi. Ochota pani v predajni bola vždy príkladná. "

-Radovan Lovecký


Celých 100% ľudí by nás odporučilo ďalej svojim priateľom a známym - Geneze

Termoprádlo na motorku - a je to v suchu!


Reálnu pravdou je, že horúco vám na motorke bude prakticky vo všetkom, ale sú možnosti, ako si trochu uľaviť. Úplne tým najdôležitejším je používať v lete kvalitnú funkčnú (termo) bielizeň. Naši zákazníci si najviac pochvaľujú prádlo značky RUKKA, ktoré vám trochu bližšie predstavíme.Kvalitné, dobre vybrané termoprádlo vás síce neochladí, ale dokonale odvádza vlhkosť vášho tela, ste stále v suchu (dobré na chrbát) a súčasne vám pomôže v tom, že nebudete cítiť potom ani po celodennom používaní. Naša skúsenosť je taká, že v tom najteplejšom počasí je fajn obliekať funkčné tričko s dlhým rukávom a funkčné nohavice s dlhými nohavicami, pretože sa vám bude oveľa ľahšie obliekať oblečenie na spotené telo.


Rozhodne nesiahnete vedľa, keď vyskúšate bielizeň RUKKA s technológiou Outlast Temperature Regulation. Tá ukladá a uvoľňuje teplo v intervaloch, kedy je potrebné a vy sa tak cítite skvele vo všetkých podmienkach a činnostiach. Takéto nohavice a tričko potom môžte použiť pokojne aj v zime na lyžiach. Popri tejto technológii si naši zákazníci pochvaľujú tiež termooblečenie z Merino vlny, čo je antibakteriálny a rýchloschnúci materiál prvotriednej kvality.Takže aby sme to zhrnuli: termoprádlo, čoby prvá vrstva na holé telo, by malo byť úplným základom. Budete v suchu, bez zápachu a plne sústredení na jazdu. No a teraz môžeme v pokoji prejsť na ďalšiu vrstvu, a to nohavice a bundu.


Štýlový, bezpečný a vzdušný model Modeka Upswing


Našimi zákazníkmi je veľmi dobre hodnotený a odporúčaný letný set bundy a nohavíc od nemeckej Modeky menom UPSWING. Tento set ponúka úplne perfektné vetranie počas jazdy a veľmi sa hodí do naozaj horúceho počasia. Skvelé vetranie je umožnené dierovaným textilným materiálom na veľkých plochách hrudníka, chrbta a stehien, kde všade prúdi chladivý prúd vetra počas jazdy. Vášmu pohodliu pomáha tiež svetlá farba setu. Tento set je dobré doplniť o funkčný nepromok pre prípad náhlej zmeny počasia na vašej ceste.


Pánska motocyklová textilná bunda Modeka UPSWING
Pánske motocyklové textilné nohavice Modeka UPSWING


Dámska motocyklová textilná bunda Modeka UPSWING LADY
Dámske motocyklové nohavice Modeka UPSWING LADY


Alebo štýlový, bezpečný a vzdušný model Rukka Airventur

Príďte a vyskúšajte


Zhotovovať motooblečenie nie je žiadna veda, ale aj napriek tomu môže byť niekedy ťažké sa v tak širokej ponuke zorientovať. Príďte za nami do Prahy alebo do Zlína a veľmi radi vám poradíme, aké motooblečenie zvoliť presne pre váš štýl jazdy. 


Tešíme sa na vás. A ako vždy - jazdite s rozumom.


Víťa Ryšavý & Geneze

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz