Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Vybavte sa do sychravého počasia a užite si naplno jeseň na motorke!

6354


Priatelia, kamaráti, blíži sa jeseň a tá so sebou prináša neisté počasie. Keď jazdíte na motorke, tak sa ľahko stane, že ráno vyrazíte z domova za slnka a počas pár kilometrov teplota spadne o desať stupňov, začne pršať, fúkať vietor a všetko je inak.

Poradím vám z našej skúsenosti, ako sa do tohto jesenného počasia obliecť a čo si vziať so sebou do kufra motorky. Potom vás žiadna zmena počasia nezaskočí a vy si budete jazdu na motorke užívať naplno a pohodlne. Jediné, na čo si budete musieť dávať pozor, bude opadané lístie, klzko a blatisko.


Prvá vrstva je teplá funkčná spodná bielizeň


Na jeseň najviac odporúčame set trička a nohavíc s materiálom Outlast, ktorý máme v pánskej aj dámskej verzii.

[product:607 ]

Outlast je úplne geniálny materiál, pretože vám telo udržuje v stálej teplote, odvádza vlhkosť a je veľmi príjemný na tele. Jazdia v tom od nás už stovky zákazníkov a majú veľmi dobré skúsenosti.


Druhá vrstva je teplá termo mikina


Keď si  dáte na funkčnú teplú bielizeň Outlast mikinu z materiálu Outlast, tak budete v príjemnej pohode, vaše telo nebude mokré od potu a bude v teplotnej stabilite. Keď vyjde slnko a vráti sa teplo, tak ju ľahko zložíte, dáte ju do kufra a máte ju pre prípad, že sa zase ochladí a vy budete veľmi radi, že ju v kufri nájdete.

[product :1923]


Tretia vrstva je teplá bunda, ktorá nepremokne a neprefúkne


V Genezi sa spoliehame na dva najlepšie materiály s vodovzdornou membránou a to je SympaTex a Gore-Tex. Predstavím vám oboch reprezentantov.Kvalitnejšou alternatívou je bunda od značky Rukka s membránou Gore-Tex, na ktorú dáva výrobca 5 rokov záruku


Táto motocestovateľská bunda je určená do náročného až extrémneho počasia, výborne sedí, vyzerá a aj chráni. Bunda je chránená membránou Gore-Tex zvonku. Keď prší, tak voda steká po bunde a je dobre izolovaná aj proti vetru, takže ste zaručene v suchu a pohodlí. Vo vnútri bundy sa nachádza vyberateľná teplá vložka a nič ďalšieho v bunde nie je. Ja za seba dávam na jeseň prednosť bunde Rukka, pretože viem, že keď prší a fúka, tak som v suchu a nie je mi zima. Rukka na bundu dáva navyše 5-ročnú záruku. 


K oblečeniu odporúčame mať trvalo v kufri motorky pláštenku, ktorá vás príjemne zaobalí a nebude na vás fučať


Pláštenku máme od značky SCOTT. Set sa skladá z bundy a nohavíc a súčasťou je aj praktické balenie na cesty, takže v kufri zaberá naozaj minimum priestoru.

Je absolútne nepremokavá a absolútne priedušná, takže sa v nej nebudete cítiť ako vo fóliovníku. Je tiež odolná voči šrámom.

No a prečo si brať pláštenku, keď máme nepremokavú bundu? Pretože vás ochráni nielen pred zimou ale aj pred vetrom a súčasne ste veľmi viditeľní, keď zájde slnko, alebo je hmla. S pláštenkami SCOTT máme len tú najlepšiu skúsenosť.


Teplé kožené rukavice, do ktorých vám nezatečie


Päťprstá rukavica od značky Rukka je vyrobená z kože, je priedušná a má nepremokavú membránu Gore-Tex. Je veľmi príjemná vo vnútri a má stierač plexi na palci ľavej rukavice.

Chystáte sa do skutočne, ale skutočne chladného a nepriaznivého počasia? Tu máte rukavice! Priedušné, nepremokavé, vetruvzdorné rukavice s membránou Gore-Tex vhodné do veľmi chladného počasia. Rukavice majú stierač plexi na ľavej ruke. Kto v tomto extrémnom počasí jazdí, tak ich určite ocení.


Nepremokavé topánky na motorku, v ktorých sa nielen dobre jazdí, ale tiež výborne chodí


V ponuke máme nepremokavé cestovné topánky s Gore-Texom SIDI Gavia, v ktorých sa tiež dobre chodí.

Špičkou ponuky je teda nepremokavá obuv na motorku s Gore-Texom Daytona Roadstar. Sú to najlepšie topánky, ktoré u nás máme. Topánky Daytona sú nepremokavé, veľmi pohodlné, majú široký priehlavok a krásne sa v nich nielen jazdí, ale aj chodí. Sám mám topánky Daytona a moja osobná skúsenosť je s nimi úplne skvelá.


Občas sa stane, že nám ľudia povedia, že im do obuvi alebo rukavíc zatieklo. Potom sme ale zistili, že si dal človek nohavice do topánok a nie cez topányu, keď pršalo, alebo rukáv bundy si dal do rukavice a nie cez rukavicu. Na toto si dajte pozor.

Priatelia, keď budete mať termobielizeň, termomikinu, kvalitnú membránovú bundu, dobrú pláštenku, dobré kvalitné membránové rukavice a dobré kvalitné membránové topánky, tak môžete na jeseň jazdiť koľko chcete a žiadne počasie vás nezaskočí. Budete oblečení dobre a budete si jazdu na motorke užívať naplno. Keď budete chcieť niečo vedieť, zavolajte nám, napíšte či sa zastavte v predajni v Prahe, v Zlíne alebo sa pozrite sa na e-shop www.geneze.cz. Tak sa majte pekne, užívajte si babie leto a jazdite s rozumom.


Víťa Ryšavý & tím Geneze

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz