Prvé prilby SCHUBERTH C5 už sú skladom!

Nová vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO Magnitudo

09. 03. 2021 7536


Priatelia, kamaráti, dovoľte mi, aby som vám dnes predstavil nový dekor vyklápacie prilby s naozaj krásnym dizajnom, Schuberth C4 PRO Magnitúdo. Je to najtichší a najpohodlnejšia vyklápačka, ktorú kedy Schuberth vyrobil. Chcete si ju vyskúšať? Radi vám ju požičiame. Za zálohu v cene prilby si môžete prilbu prísť vyskúšať a prejsť sa v nej na vlastnej motorke. Názor si urobíte sami. Príďte sa na ňu pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne, alebo sa pozrite na e-shop.


Video a recenziu vyklápacie prilby C4 PRO, vrátane podrobného opisu jej vlastností nájdete tu:


Vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO v sebe kombinuje špičkové moderné technológie s nemeckou kvalitou

Jej subtílny tvar, ktorý len vzdialene pripomína vyklápačky, je výsledkom mnohých a mnohých hodín testovania v aerodynamickom tuneli. Prilba je pri jazde veľmi smerovo stabilná i pri vyšších rýchlostiach.


Vďaka dôkladnému testovaniu je tiež veľmi tichá, čomu pomáha nový tvar goliera i drobných súčiastok. Hladina hluku dosahuje iba 85 dB (A) v 100 km / h (testované na naháči, motorke bez čelného plexi).


Pre helmu C4 PRO bola vyvinutá úplne nová podšívka, veľmi pohodlná, veľmi príjemná a perfektne sa prispôsobujúca rôznym tvarom hlavy. Navyše je bezšvová a má aj špeciálne drážky na okuliare. Je vyrobená z materiálu Coolmax, ktorý je prateľný, priedušný, rýchloschnúci, antibakteriálny a má certifikáciu Öko-Tex.


Komplexný systém vetrania, vyvinutý v Schuberth v špeciálnej komore na vplyvy počasia, privádza do prilby veľké množstvo vzduchu, ktorý ochladzuje a udržuje príjemnú vnútornú klímu,


Z prilby je skvelý výhľad vďaka širokému hľadí, technológia Pinlock 120 zaručuje, že sa hlavné hľadí nezahmlia.


Prilba C4 PRO je z výroby pripravená pre komunikáciu SC1 od firmy SENA, čo znamená, že má zabudovanú anténu, mikrofón i slúchadlá. Na vás už je len do zásuvky v prilbe jednoducho zacvaknúť hlavnú jednotku komunikácie a môžete rozprávať aj počúvať.


Všetky prilby Schuberth sú vyrábané priamo v továrni v nemeckom Magdeburgu špeciálnou inovatívnou metódou DPF, ktorá umožňuje udržať nízku váhu a zároveň pevnosť a stabilitu prilby. Multikomponentová konštrukcia vnútorná škrupiny má vynikajúcu schopnosť pohlcovať nárazy, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť vašej prilby.


Príďte si ju vyskúšať. Radi vám ju požičiame

Za zálohu v cene prilby si môžete prilbu prísť vyskúšať a prejsť sa v nej na vlastnej motorke. Názor si urobíte sami. Príďte sa na ňu pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne, pozrite sa na e-shop.
Na prilby Schuberth máte 5 rokov záruku a v prípade nehody nárok na novú prilbu za ⅓ ceny


Schuberth vám na prilbu ponúka 5 rokov záruku a súčasne, keď si kúpite prilbu u certifikovaného predajcu ako treba Geneze, zaregistrujete sa na stránkach www.schuberth.com a stane sa vám nehoda, tak keď potom prídete k tomu svojmu predajcovi s prilbou a protokolom od polície o nehode, tak on vám ponúkne novú prilbu Schuberth za ⅓ ceny. 


Ak sa uspokojíte len s tým najlepším, potom je nová prilba Schuberth C4 PRO pre vás tá pravá. Keď budete mať nejaké otázky, pošlite nám e-mail na geneze@geneze.cz, alebo zavolajte.

Tak sa majte pekne a jazdite s rozumom!


Víťa Ryšavý & tím Genezis

© 2022 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: www.pavelbarot.com a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz