Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Nová vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO Magnitudo

9519


Priatelia, kamaráti, dovoľte mi, aby som vám dnes predstavil nový dekor vyklápacie prilby s naozaj krásnym dizajnom, Schuberth C4 PRO Magnitúdo. Je to najtichší a najpohodlnejšia vyklápačka, ktorú kedy Schuberth vyrobil. Chcete si ju vyskúšať? Radi vám ju požičiame. Za zálohu v cene prilby si môžete prilbu prísť vyskúšať a prejsť sa v nej na vlastnej motorke. Názor si urobíte sami. Príďte sa na ňu pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne, alebo sa pozrite na e-shop.


Video a recenziu vyklápacie prilby C4 PRO, vrátane podrobného opisu jej vlastností nájdete tu:


Vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO v sebe kombinuje špičkové moderné technológie s nemeckou kvalitou

Jej subtílny tvar, ktorý len vzdialene pripomína vyklápačky, je výsledkom mnohých a mnohých hodín testovania v aerodynamickom tuneli. Prilba je pri jazde veľmi smerovo stabilná i pri vyšších rýchlostiach.


Vďaka dôkladnému testovaniu je tiež veľmi tichá, čomu pomáha nový tvar goliera i drobných súčiastok. Hladina hluku dosahuje iba 85 dB (A) v 100 km / h (testované na naháči, motorke bez čelného plexi).


Pre helmu C4 PRO bola vyvinutá úplne nová podšívka, veľmi pohodlná, veľmi príjemná a perfektne sa prispôsobujúca rôznym tvarom hlavy. Navyše je bezšvová a má aj špeciálne drážky na okuliare. Je vyrobená z materiálu Coolmax, ktorý je prateľný, priedušný, rýchloschnúci, antibakteriálny a má certifikáciu Öko-Tex.


Komplexný systém vetrania, vyvinutý v Schuberth v špeciálnej komore na vplyvy počasia, privádza do prilby veľké množstvo vzduchu, ktorý ochladzuje a udržuje príjemnú vnútornú klímu,


Z prilby je skvelý výhľad vďaka širokému hľadí, technológia Pinlock 120 zaručuje, že sa hlavné hľadí nezahmlia.


Prilba C4 PRO je z výroby pripravená pre komunikáciu SC1 od firmy SENA, čo znamená, že má zabudovanú anténu, mikrofón i slúchadlá. Na vás už je len do zásuvky v prilbe jednoducho zacvaknúť hlavnú jednotku komunikácie a môžete rozprávať aj počúvať.


Všetky prilby Schuberth sú vyrábané priamo v továrni v nemeckom Magdeburgu špeciálnou inovatívnou metódou DPF, ktorá umožňuje udržať nízku váhu a zároveň pevnosť a stabilitu prilby. Multikomponentová konštrukcia vnútorná škrupiny má vynikajúcu schopnosť pohlcovať nárazy, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť vašej prilby.


Príďte si ju vyskúšať. Radi vám ju požičiame

Za zálohu v cene prilby si môžete prilbu prísť vyskúšať a prejsť sa v nej na vlastnej motorke. Názor si urobíte sami. Príďte sa na ňu pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne, pozrite sa na e-shop.
Na prilby Schuberth máte 5 rokov záruku a v prípade nehody nárok na novú prilbu za ⅓ ceny


Schuberth vám na prilbu ponúka 5 rokov záruku a súčasne, keď si kúpite prilbu u certifikovaného predajcu ako treba Geneze, zaregistrujete sa na stránkach www.schuberth.com a stane sa vám nehoda, tak keď potom prídete k tomu svojmu predajcovi s prilbou a protokolom od polície o nehode, tak on vám ponúkne novú prilbu Schuberth za ⅓ ceny. 


Ak sa uspokojíte len s tým najlepším, potom je nová prilba Schuberth C4 PRO pre vás tá pravá. Keď budete mať nejaké otázky, pošlite nám e-mail na geneze@geneze.cz, alebo zavolajte.

Tak sa majte pekne a jazdite s rozumom!


Víťa Ryšavý & tím Genezis

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz