Zľava na prilby SCHUBERTH a moto oblečenie RUKKA >>

Nová vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO CARBON

5380Priatelia, kamaráti, dovoľte mi, aby som vám dnes predstavil novú vyklápaciu prilbu SCHUBERTH C4 PRO CARBON. V dnešnom videu si povieme v čom spočívajú jej výhody oproti vyklápacie prilbe Schuberth C4 PRO. Video a recenziu vyklápacie prilby C4 PRO, vrátane podrobného opisu jej vlastností nájdete tu:

https://www.geneze.sk/vyklapeci-prilba-schuberth-c4-pro-carbon-fusion-yellow


Nová vyklápacia prilba Schuberth C4 PRO Carbon v sebe kombinuje špičkové moderné technológie z F1 s nemeckou kvalitou. Je pevnejšia, bezpečnejšia a výrazne ľahší. Rozdiel oproti C4 PRO je 200g. Verte mi, že keď idete celý deň a máte prilbu na hlave treba 8 až 10 hodín tak ten rozdiel váš krk a chrbát naozaj spoznajú.


Je prvou karbónovou prilbou, ktorá je pripravená na komunikáciu, čo znamená, že má zabudovanú anténu, mikrofón i slúchadlá.


Pre helmu C4 PRO CARBON bola vyvinutá úplne nová podšívka, veľmi pohodlná, veľmi príjemná a perfektne sa prispôsobujúca rôznym tvarom hlavy. Navyše je bezšvová, takže nikde netlačia, a má aj špeciálne drážky na okuliare. Je vyrobená z materiálu Coolmax, ktorý je prateľný, priedušný, rýchloschnúci a antibakteriálne.

Komplexný systém vetrania privádza do prilby veľké množstvo vzduchu, ktorý ochladzuje a udržuje príjemnú vnútornú klímu.

Z prilby je navyše skvelý výhľad vďaka širokému hľadí. Technológia Pinlock 120 zaručuje, že sa hlavné hľadí nezahmlí.


Prilba Schuberth C4 PRO Carbon vyzerá moc dobre a máme ju v niekoľkých farebných variantoch


Chcete si ju vyskúšať? Radi vám ju požičiame


Za zálohu v cene prilby si môžete prilbu prísť vyskúšať a prejsť sa v nej na vlastnej motorke. Názor si urobíte sami. Príďte sa na ňu pozrieť do našej predajne v Prahe, v Zlíne, pozrite sa na e-shop.Na prilby Schuberth máte 5 rokov záruku a v prípade nehody nárok na novú prilbu za ⅓ ceny


Schuberth vám na prilbu ponúka 5 rokov záruku a súčasne, keď si kúpite prilbu u certifikovaného predajcu ako treba Geneze, zaregistrujete sa na stránkach www.schuberth.com a stane sa vám nehoda, tak keď potom prídete k tomu svojmu predajcovi s prilbou a protokolom od polície o nehode tak on vám ponúkne novú prilbu Schuberth za ⅓ ceny. My už sme v Geneze predali takých prilieb veľa a vždy to bolo preto, lebo tá prilba poslúžila a zachránila niekomu život a zdravie.


Keď veľa cestujete a chcete chrániť svoje zdravie, myslím si, že C4 PRO CARBON od Schuberth je pravá prilba pre vás. Keď budete mať nejaké otázky, pošlite nám e-mail na geneze@geneze.cz, alebo zavolajte, my vám radi odpovíme.Tak sa majte pekne a jazdite s rozumom!Víťa Ryšavý & tím Geneze

© 2024 Geneze, spol. s r.o. | Tento eshop s radosťou vytvoril: B A R R O T a rozhýbal www.cubesolutions.cz
Naše projekty: www.schuberth.cz | www.josef-seibel.cz | www.westernova-obuv.cz